نکات مهم در مورد کراتینه مو
بازديد : 156 | پنجشنبه 23 مرداد 1399 - 09:26
parniahair
ارسالي ها : 2
عضويت : 23 /5 /1399
محل زندگي : mashhad
وضعيت ياهو :
نکات مهم در مورد کراتینه مو
مراکز کراتینه مو معمولا با توجه به نوع کراتینه و مواد اولیه ای که در کراتینه استفاده کرده اند، نکاتی را به مشتری می گویند. برخی از آن ها شامپو هایی مخصوص معرفی می کنند و از مشتری می خواهند تا چند ماه از آن ها استفاده کند. این شامپوها بدون سولفات هستند، زیرا سولفات به موی کراتینه شده آسیب می زند و باعث می شود کراتین آن از بین برود.آب کلر دار نیز ممکن است باعث از بین رفتن کراتین مو شود و به موی ما آسیب برساند. بهتر است زمانی که به استخر می رویم از نرم کننده استفاده کنیم تا از موهای ما محافظت کند. بعد از استخر نیز حتما باید موهایمان را شستشو دهیم.
باید ها و نباید های سه روز اول کراتینه مو
زمانی که موی خود را کراتینه می کنیم باید بدانیم سه روز اول کراتینه اهمیت ویژه ای دارد، زیرا ممکن است مو آسیب ببیند. در این سه روز مو نباید خیس شود و اگر خیس شد باید خیلی سریع با سشوار خشک شود. مو نباید با چیزهایی مثل کلیپس، گیره، کش و هر چیز دیگری بسته شود. هر گونه اشتباهی در این سه روز می تواند باعث آسیب دیدگی مو و کوتاه شدن ماندگاری کراتینه شود. پس بهتر است برای اینکه هزینه ای که صرف کراتینه کردن موهایمان کرده ایم هدر نرود، به این نکات توجه کنیم. برای اینکه عمر کراتینه مو بیشتر شود بهتر است تا سه ماه بعد از کراتینه مو، موهایمان را رنگ و مش نکنیم.
شستن موها بعد از کراتینه موهمانطور که گفته شد سه روز اول کراتینه اهمیت زیادی دارد و در این سه روز نمی توانیم به حمام برویم. برای اینکه موهایمان تمیز بماند بهتر است قبل از اینکه به مرکز خدمات کراتینه مو برویم موهایمان را بشوریم و یا از آرایشگر بخواهیم که این کار را برایمان انجام دهد.
منبع : https://parniahair.ir/
امضاي parniahair


مرکز خدمات زیبایی پرنیا در زمینه خدمات کراتینه مو و خدمات رنگ و مش فعالیت دارد.
وب کاربر ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :