تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
0 35 maged
0 37 sj-cup
0 150 parniahair
0 132 sj-cup
0 182 parniahair
0 202 kiantech
0 224 qasemafra
0 207 qasemafra
0 206 qasemafra
0 191 zahraafra
0 193 zahraafra
0 228 shahreparche
0 209 sj-cup
0 245 kian2137
0 243 kian2137
دانلود دیکشنری انگلیسی به انگلیسی Cambridge Adv Learner برای جاوا
  • بازدید : (259)

 

دیکشنری انگلیسی به انگلیسی

اگر شما هم جزو دانشجویان رشته ی مترجمی زبان انگلیسی باشید و یا با اصول و روش های مختلف ترجمه ها به خصوص کمک گرفتن از دیکشنری ها آشنا باشید، احتمالاً می دانید که بهترین نوع دیکشنری ها کدام نوع می باشد. اگر نمی دانید بهتر است حالا این مورد را متوجه شوید. بهترین نوع دیکشنری ها برای افزایش بازدهی یادگیری شما، دیکشنری های سری Advanced English to English می باشند.


برچسب ها : ,,,,,
ماه نامه الکترونیکی ایران ایبوک تیر ۹۲ (جاوا – آندروید – آیفون)

ebook3

کتاب ایران ایبوک نسخه تیر ماه ۱۳۹۲ ، یک نرم افزار کتاب الکترونیک بوده که برروی تمامی گوشی های تلفن همراهی که قابلیت پشتیبانی از پلتفرم های جاوا، آندروید و آیفون را داشته باشند اجرا خواهد شد. در ادامه مطلب می توانید لینک دانلود و موضوعات این کتاب الکترونیک را مشاهده کنید.


برچسب ها : ,,,,,,,,
ماه نامه زندگی من نسخه خرداد و تیر ۹۲ (جاوا – آندروید – آیفون)

ebook2

ماهنامه زندگی من یک کتاب الکترونیک بوده که برروی تمام گوشی های تلفن همراهی که قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل های جاوا و آندروید و آیفون را داشته باشند اجرا می شود. در ادامه مطلب می توانید لینک های دانلود و مطالبی را که شامل این کتاب الکترونیک می شوند، را مشاهده کنید.


برچسب ها : ,,,,,,,
دانلود کتاب ره توشه مهدوی ماه رمضان (جاوا – آندروید – آیفون)

ebook

در این کتاب مطالبی در رابطه با امام عصر (عج) و ماه مبارک رمضان قرار داده شده است. این کتاب از کتاب ره توشه مهدوی که سایت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام ساخته است درست شده است. در این کتاب مطالبی مانند تفسیر برخی آیات قرآن ، آداب دعا در ماه رمضان برای امام عصر(عج) و مطابی در این خصوص قرار دارد. این کتاب در سه نسخه جاوا، آندروید و آیفون درست شده است.


برچسب ها : ,,,,,,,,,,
نقشه شهر تهران برای گوشی های موبایل – جاوا
  • بازدید : (278)

map3

این بار در سایت بزرگ Dl4All نقشه ماهواره ای شهر “تهران” را  در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.این نقشه به سادگی تمامی جزئیات شهر را نشان می دهد و این نقشه ها برای تمامی گوشی های تحت جاوا است. امیدواریم که  با دریافت این نقشه نهایت استفاده را ببرید.


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نقشه شهر یاسوج برای گوشی های موبایل – جاوا
  • بازدید : (329)

map2

این بار در سایت بزرگ Dl4All نقشه ماهواره ای شهر “یاسوج” را  در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.این نقشه به سادگی تمامی جزئیات شهر را نشان می دهد و این نقشه ها برای تمامی گوشی های تحت جاوا است. امیدواریم که  با دریافت این نقشه نهایت استفاده را ببرید.


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,
نرم افزار همراه بانک دی – جاوا
  • بازدید : (314)

daybank

نرم افزار همراه بانک دی برای سیستم عامل جاوا را برای شما کاربران عزیز وب سایت Dl4All آماده دانلود کرده ایم. به وسیله ی این نرم افزار می توانید کل کارهای بانکی تان را از طریق تلفن همراه خود انجام دهید.این نرم افزار قابلیت نصب بر روی بیشتر گوشی ها را دارا است.


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,
نرم افزار همراه بانک سینا – جاوا
  • بازدید : (332)

sinabank

 

این بار نرم افزار همراه بانک سینا برای سیستم عامل جاوا را برای شما کاربران گرامی سایت Dl4All قرار داده ایم. به دست این نرم افزار می توانید همه ی امور بانکی تان را از طریق تلفن همراه خود انجام بدهید.این نرم افزار قابلیت نصب بر روی اکثر گوشی ها را دارا است.


برچسب ها : ,,,,,,,,,,
نقشه شهر کیش برای گوشی های موبایل – جاوا
  • بازدید : (367)

map

این بار در سایت بزرگ Dl4All نقشه ماهواره ای شهر “کیش” را  در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.این نقشه به سادگی تمامی جزئیات شهر را نشان می دهد و این نقشه ها برای تمامی گوشی های تحت جاوا است. امیدواریم که  با دریافت این نقشه نهایت استفاده را ببرید.


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,
نقشه شهر اراک برای گوشی های موبایل – جاوا
  • بازدید : (265)

map

این بار در سایت بزرگ Dl4All نقشه ماهواره ای شهر “اراک” را  در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.این نقشه به سادگی تمامی جزئیات شهر را نشان می دهد و این نقشه ها برای تمامی گوشی های تحت جاوا است. امیدواریم که  با دریافت این نقشه نهایت استفاده را ببرید.


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,
ليست صفحات
تعداد صفحات : 2